MunFoorumiin liittyvät ongelmat, ominaisuudet yms. aiheet ja palveluun yleisesti liittyvät keskustelut.
Alueen säännöt
Muistakaa mainita tukipyyntöjä tehdessä fooruminne osoite, sillä suuri osa ongelmista on täysin foorumikohtaisia. Lukekaa myös tukipyyntöjen yleiset ohjeet.
Näyttäisi toimivan normaalisti tietokoneella. Mobiiliteema otettiin käyttöön pari päivää sitten. Käytätkö sivuja mobiililaitteella, esim. tabletilla tai kännykällä?
MunVerkko MunVerkon pääsivulta löydät ajankohtaiset tiedotteet ja muut kaikkia palveluita koskevat tiedot.
MunVerkon ylläpito ei koskaan kysy salasanaasi eikä sitä tule luovuttaa kenellekään.
Pettis kirjoitti:Näyttäisi toimivan normaalisti tietokoneella. Mobiiliteema otettiin käyttöön pari päivää sitten. Käytätkö sivuja mobiililaitteella, esim. tabletilla tai kännykällä?
Mulla on tietokone onkohan mulla koneessa asetuksissa jokin pielessä, kun mun koneelta näkyy vain valkoinen tausta eli teema on pois.