Apua! Salasana unohtunut, ei anna tilata uutta

MunFoorumiin liittyvät ongelmat, ominaisuudet yms. aiheet ja palveluun yleisesti liittyvät keskustelut.
Alueen säännöt
Muistakaa mainita tukipyyntöjä tehdessä fooruminne osoite, sillä suuri osa ongelmista on täysin foorumikohtaisia. Lukekaa myös tukipyyntöjen yleiset ohjeet.
ponitjapollet

Apua! Salasana unohtunut, ei anna tilata uutta

Viesti Kirjoittaja ponitjapollet »

Olen unohtanut salasanan kun salasana + käyttäjätunnus ovat automaattisella syötöllä. Kun yritin sisään eri palvelimella, niin en päässyt. Yritin tilata uuden salasanan, mutta tuli viesti "Antamaasi sähköpostiosoitetta tai käyttäjätunnusta ei löytynyt". Olen varma, että sähköposti ja käyttäjätunnus on oikein. Mitä tehdä? Osoite on http://ponitjapollet.keskustelu.info/ ja olen foorumin ylläpitäjä. Pääsen sisään siis automaattisyötöllä, mutta en muilla palvelimilla/koneilla. Odotan pikaista vastausta.

Avatar
Pettis
Ylläpitäjä
Viestit: 1451
Liittynyt: 05.01.2008 13:48
Www-sivun osoite: http://www.munverkko.com/

Re: Apua! Salasana unohtunut, ei anna tilata uutta

Viesti Kirjoittaja Pettis »

Pyydä uusi väliaikainen salasana sähköpostitse osoitteesta yllapito@munfoorumi.com. Käytä sähköpostina sitä osoitetta jolla olet rekisteröinyt foorumin ja kerro käyttäjänimesi foorumilla.
MunVerkko MunVerkon pääsivulta löydät ajankohtaiset tiedotteet ja muut kaikkia palveluita koskevat tiedot.

MunVerkon ylläpito ei koskaan kysy salasanaasi eikä sitä tule luovuttaa kenellekään.